اهداف ما

اهداف ما را بشناسید

ما در ارتباط فردا با نگاهی به آخرین تحولات دنیا در صنعت مالی و شناخت عمیق فضای بانکی و تجارت الکترونیکی در ایران، محصولاتی را طراحی کرده و توسعه می‌دهیم که می‌توانند در فضای زندگی دیجیتال ایرانیان تاثیر قابل توجهی داشته باشند. 

 

بیشتر بدانید
Pic
فضای کاری الهام بخش

فضای کاری ارتباط فردا نقش مهمی در رسیدن به موفقیت به وسیله ارتباطات موثر ایفا می‌کند.

Pic
ارتباط موثر

با ارتباط موثر نیازکسب و کار را شناسایی و برای آن راه‌کار متناسب ارائه می‌کنیم.

image

فرصت های شغلی

افراد متخصص و بلندپرواز دعوتند.

ما در ارتباط فردا اهداف و رویاهای بزرگی را دنبال می‌کنیم و مهمترین سرمایه‌ای که برای رسیدن به این اهداف داریم همکاران‌مان هستند. به همین دلیل است که اینجا همه چیز در جهت راحتی و توسعه فردی و گروهی افراد تیم برنامه‌ریزی و اجرا شده. نظام جبران عملکرد منعطف و مدرن، شرایط کارى مبتنى بر رویکردهاى جدید در دنیا، تلفیق زندگى و کار در فضاى کاری، اعتبار آموزشـى و رفاهى، آکادمى توسعه فردی و تیمی و برنامه‌هاى رشد مهارت‌هاى نرم کارکنان و … همگی نشانه‌ای از رویکرد ارتباط فردا به سرمایه‌ی انسانی‌ست.

بیشتر

راهکارهای نوآورانه

ارائه خدمات متمایز و نوآورانه در حوزه بانکی و پرداخت الکترونیکی

نوآوری باز

توسعه نوآوری

فینووا و فینوتک بازوهای اجرایی ارتباط فردا در توسعه نوآوری و کارآفرینی هستند.

فینووا با مدیریت و برنامه ریزی در  فضای کارگروهی و شتابدهنده، زمینه‌ساز همکاری با کسب‌وکارهای کوچک، چابک و نوآور را فراهم می‌کند و فینوتک به عنوان اولین پلتفرم نوآوری باز ابزار مورد نیاز را برای توسعه نوآوری در اختیار این کسب و کارها قرار می‌دهد.

Pic
فینووا

فینووا مکانی ‌است که استارتاپ‌ها، منتور‌ها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی، و سرمایه‌گذاران گرد هم می‌آیند تا با هم‌افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب و کار استارتاپ‌ها فراهم نمایند.

وب سایت فینووا

Pic
فینوتک

امروز چشم‌انداز فینوتک از «بانکداری باز» به «نوآوری باز» تغییر کرده و جدا از سرویس‌های بانکی، در زمینه‌های دیگری مانند بورس، بیمه، تلکام و… نیز فعالیت می‌کند و وظیفه آن توانمندسازی بازیگران اصلی این حوزه‌هاست. 

وب سایت فینوتک

تازه‌ها

اپلیکیشن فانوس

اپلیکیشن فانوس

اطلاعات بیشتر

اپلیکیشن فانوس

مدیریت هزینه و درآمد شخصی

همراه کارت

همراه کارت

اطلاعات بیشتر

همراه کارت

جشنواره تابستانی همراه کارت

جمع کل

جمع کل

اطلاعات بیشتر

جمع کل

تجربه اشتراک نظرات

مشتریان ما

Background Image