اخبار و رویدادها

19 اردیبهشت 1397

جایزه ویژه پایان دوره چهارم باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش شرکت ارتباط فردا اهدا شد

مراسم اهدا جایزه ویژه دوره چهارم جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش متصل به حساب¬های بانک آینده، در تاریخ 18  اردیبهشت‌ماه با حضور معاونان و مدیران ارشد  بانک آینده و شرکت ارتباط فردا برگزار شد.

پس از پایان یافتن دوره دوم جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش متصل به حساب های بانک آینده، شرکت ارتباط فردا با دعوت از برنده خوش شانس خودرو رنو کپچر، طی مراسمی از ایشان تقدیر کرد. 
این طرح طی بازه ‌زمانی 10 آبان‌ماه تا پایان اسفندماه سال 96 وتوسط شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، مدیریت و اجرا شد. بر اساس این طرح، تمامی پذیرندگان پایانه‌های فروش بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش و مانده سپرده اقدام به کسب امتیاز کردند. پذیرندگان با کسب حداقل 500 امتیاز شانس خود را در برنده شدن ده‌ها ربع سکه بهار آزادی در قرعه‌کشی‌های ماهانه و یک دستگاه رنو کپچر در قرعه‌کشی پایانی، افزایش دادند.
 
گفتنی است طرح جاری باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش با نام طرح تسهیلات" رویش امید " از 12 بهمن‌ماه آغاز شده است. در این طرح پذیرندگان با کسب امتیاز و رعایت شرایط ویژه از امکان دریافت تسهیلات بهره‌مند شوند.  برای کسب اطلاعات از اسامی برندگان و طرح «رویش امید» به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان به آدرس     ba.efarda.ir   و یا کانال تلگراميhttps://t.me/AyandehBankCustomerClub_Pos  مراجعه فرمایید