اخبار و رویدادها

5 اردیبهشت 1397

برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، روز چهارشنبه، 29 فروردین‌ماه سال جاری با حصور مدیران ارشد  در ساختمان مرکزی بانک آینده  برگزار شد. در این مراسم برندگان خوش‌شانس یک آرزوی 3 میلیارد ریالی، 5 آرزوی 200میلیون ریالی، 20آرزوی 50 میلیون ریالی، 50 آرزوی 10 میلیون ریالی و 300آرزوی 5 میلیون ریالی و 1600 جایزه 5 میلیون ریالی اختصاصی شعب، مشخص شدند. 

این طرح طی بازه ‌زمانی 10 آبان‌ماه لغایت 22 بهمن​‌ماه سال 96 و به‌ منظور گسترش فرهنگ بهره‌ برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم‌ وطنان گرامی از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند، بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در 6 طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند. 

از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح‌های گذشته متمایز می‌کرد، مشارکت مشتریان گرامی در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان گرامی آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه‌های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند. 
بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی، برای اولین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از 2000 هزار جایزه به ارزش 15 میلیارد ریال اختصاص داد. همچنین در این طرح برای اولین بار قرعه‌کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان  به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به آدرس ba.efarda.ir مراجعه نمایید.