اخبار و رویدادها

10 بهمن 1396

حضور ارتباط فردا در هفتمین همایش و نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

هفتمین همایش و نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ دوم و سوم بهمن ماه و با حضور فعالان این حوزه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد. 
تجارت اکترونیکی ارتباط فردا پس از نزدیک به شش سال فعالیت در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی با فراز و نشیب‌ زیاد و تجربه‌های گوناگون، امسال در نمایشگاه و همایش نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیکی حضور داشت و تجربیات و داستان موفقیتش را درزمینه‌های ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیکی، کارت‌ها و ماشین‌های بانکی در کنار «همراه کارت»، کیف پول موبایل، توسعه اپلیکیشن‌های وب و موبایل و پرداخت و PFM با مراجعه‌کنندگان و علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت.
ارتباط فردا از بازدیدکنندگان دعوت کرد تا رقابت در نوآورانه ساختن را در بخش فینوتک غرفه تجربه کنند. همچنین در بخش دیگر این غرفه فینووا با شش استارت‌آپ فین‌تکی حضور داشت و استارت‌آپ‌ها این فرصت را داشتند تا تجربه مسیری که پیموده اند را با شرکت کنندگان در این نمایشگاه به اشتراک بگذارند. 
از دیگر برنامه های مهم ارتباط فردا مدیریت پنل بانکداری باز توسط سیدحامد قنادپور، مدیرعامل ارتباط فردا و پنل تخصصی RegTech با حضور نیما نامداری، معاون طرح و توسعه این شرکت بود. 
در روز دوم این رویداد، نشستی با عنوان «آغاز ارائه خدمات بانک ایران زمین روی فینوتک و معرفی سرویس‌های جدید فینوتک» برگزار شد. در این مراسم از 10 سرویس ارائه شده در پلتفرم فینوتک توسط بانک ایران زمین رونمایی شد. همچنین مسئولان ارتباط فردا و بانک ایران زمین تاکید کردند که باکداری باز یک تغییر پارادایم است که باید آن را پذیرفت. 
آشنایی و مرور تجربه کاری همکاران و دستاوردهای ارتباط فردا در 6 سال گذشته و برنامه های سال 97، از دیگر برنامه های شرکت ارتباط فردا در نمایشگاه بود. شرکت پیدا و فرازپردازان نیز به عنوان شرکت های همکار در توسعه برخی از محصولات این شرکت نیز، با ارتباط فردا همراه بودند.