اخبار و رویدادها

8 آذر 1396

فینوکمپ در نیمه راه

ناصر غانم زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه فینوکمپ به تشریح مدل کسب و کار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد. فینوکمپ در روز چهارشنبه شاهد برگزاری دو کارگاه MVP و ارایه جذاب بود که توسط امین آقاجانی و محی‌الدین سنیسل تدریس شد. منتورها در ادامه رویداد با تیم‌ها به گفتگو و بررسی مدل کسب و کارشان پرداختند. فینوکمپ در این روز میزبان آقای دکتر سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، آقایان جلیلوند بنیان‌گذاران شرکت آتیه داده پرداز و مدیران شرکت PAX (بزرگترین تولیدکننده پایانه‌های فروش در چین) بود.

روز پنجشنبه، تیم‌ها بر روی ارایه مدل کسب و کار خود کار کردند و از ساعت 14 به ارایه مدل‌ها پرداختند. در این بخش هر تیم 3 دقیقه زمان داشت تا به شرح مدل کسب و کار خود بپردازد. پس از آن تیم داوری به مدت 6 دقیقه با هر تیم به پرسش و پاسخ پرداخت. در نهایت 9 تیم از مجموع 18 تیم به مرحله بعد راه یافتند.

فینوکمپ در روزهای شنبه و یکشنبه با چهار کارگاه آموزشی به کار خود ادامه داد. کارگاه‌های UI/UX با تدریس شروین مشایخ و آشنایی با API با تدریس حسن مختاریان و سمیه خلیلی در روز شنبه و کارگاه‌های طراحی محصول با تدریس آرین افشار و ارایه موفق با تدریس محی‌الدین سنیسل در روز یکشنبه و با حضور تیم‌های راه‌یافته به مرحله بعد برگزار شد.

اختتامیه این رویداد در تاریخ 14 آذر و با معرفی سه تیم برتر به کار خود پایان خواهد داد.