اخبار و رویدادها

4 آذر 1396

«هر آرزویی در آینده برآورده می‌شه»

آغاز هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده

هفتمین طرح دوره‌ای باشگاه مشتریان بانک آینده با نام «هر آرزویی در آینده برآورده می‌شه»، با مدیریت، برنامه​ ریزی و اجرای شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، از تاریخ 10 آبان ماه آغاز و تا 22 بهمن ماه  ادامه خواهد داشت.
برای برآورده کردن آرزوها 15 میلیارد ریال جایز به این دوره اختصاص یافته است که هفت میلیارد ریال آن شامل یک جایزه بزرگ سه میلیارد ریالی و میلیون​ ها جایزه ارزنده دیگر با مشارکت مشتریان و با پاسخ دادن و انتخاب فهرستی از جوایز که از طریق کانال​ های ارتباطی در اختیارشان قرار می​ گیرد، مشخص خواهد شد. همچنین هشت میلیارد ریال جایزه، به صورت اختصاصی با  انجام قرعه¬کشی میان مشتریان هر شعبه، به ایشان اهدا خواهد شد.
مکانیزم امتیازدهی در این دوره تغییر کرده است به طوری​ که مشتریان بر اساس نوع سپرده (با توجه به مشخصات مندرج در سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان) و تعداد تراکنش​ های بانکداری الکترونیکی امتیاز کسب می​ کنند تا با کسب حداقل  2500 امتیاز شانس خود را در برنده شدن ​ در قرعه​ کشی جوایز این طرح افزایش دهند. 
مشتریان می​ توانند مقدار مشخصی از امتیاز را به منظور شرکت در قرعه​ کشی استفاده کنند و مابقی امتیاز خود را ذخیره کرده و در دوره​ های آینده تا پایان سال 96 استفاده کنند اما برای شرکت در قرعه کشی نیاز به خرج کردن حداقل 2500 امتیاز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به آدرس  ba.efarda.ir مراجعه نمایید.