اخبار و رویدادها

24 آبان 1396

تقدیرنامه سه ستاره برای تعالی منابع انسانی به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا اهدا شد

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در سیزدهمین «کنفرانس توسعه منابع انسانی»، موفق به کسب «تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی» شد.
مدل تعالی منابع انسانی شناخته‌شده‌ترین و قدیمی‌ترین مبنای ارزیابی در این حوزه در کشور است که به همت انجمن مدیریت منابع انسانی ایران و سازمان مدیریت صنعتی، تدوین شده و سالانه سازمان‌های متقاضی و رهسپار تعالی در ارزیابی‌های متخصصین بر اساس این مدل شرکت می‌نمایند. این مدل با بهره‌گيري از مدل‌هاي تعالي سازماني و EFQM، چارچوبی جامع مبتني بر مجموعه‌اي از ارزش‌هاي محوري، معيارها و شاخص‌ها در حوزه منابع انساني سازمان ارائه می‌نماید كه به سازمان‌ها كمك مي‌كند با ارزيابي مستمر فعاليت‌ها، فرايندها و نتايج منابع انساني سازمان، نقاط قوت و فرصت‌ها را شناسايي و براي بهبود آن‌ها و رسيدن به سازمان يادگيرنده و توسعه‌يافته برنامه‌ريزي کنند. 
شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در دومین حضور خود در این ارزیابی، موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی گردید که نشان از اهمیت سرمایه‌های انسانی در مجموعه، مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب در این حوزه و همکاری و همفکری تمام همکاران دارد. این جایزه در سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی که با حضور وزیر فعلی و سابق صنعت، معدن و تجارت، و برخی دیگر از معاونین و مدیران ارشد دولتی برگزار شد، به ۲۳ شرکت‌ برتر در این حوزه اعطا گردید.