اخبار و رویدادها

19 مهر 1396

اسامی برندگان دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش و طرح تشویقی آفتاب اعلام شد

برندگان خودرو لکسوس NX، پژو 2008 و 20 سفر بالی مشخص شدند

 مراسم قرعه‌کشی دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه​ های فروش و طرح تشویقی آفتاب با برنامه ریزی، مدیریت و اجرای شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در تاریخ 13 مهرماه برگزار شد. با حضور نمایندگان اداره بازرسی، اداره بازارافزایی، روابط عمومی و معاونت بازاریابی وامور شعب بانک آینده و نمایندگان ارتباط فردا به قید قرعه برندگان یک دستگاه خودرو پژو 2008 دوره سوم و خودرو لکسوس Nx و 20 سفر بالی طرح تشویقی آفتاب مشخص شدند.
دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه‌های فروش ، از تاریخ 22 اردیبهشت ماه آغاز شد و در تاریخ 31 شهریورماه به پایان رسید. در این دوره، پذیرندگان فرصت داشتند علاوه بر شرکت در قرعه کشی هفتگی صدها جایزه 5 میلیون ریالی، با کسب امتیاز بر مبنای تعداد و مبلغ تراکنش و با کسب حداقل 250 امتیاز در قرعه کشی شرکت کنند. همچنين به پاس قدردانی از وفاداری پذیرندگان، دوره سوم با برنامه تشویقی آفتاب تا پایان شهریورماه، با جوایز ویژه، تمدید شد. در این برنامه تشویقی، پذیرندگان با توجه به میزان حداقل مانده سپرده که به ازای هر ده میلیون ریال در پایان هر روز محاسبه می‌شد و با شرط انجام حداقل 50 تراکنش و کسب 300 هزار امتیاز شانس خود را در برنده شدن در قرعه‌کشی جوایز این طرح  افزایش دادند. 
جوایز برندگان طی مراسمی در پایان مهرماه به ایشان اهدا خواهد شد. برای کسب اطلاعات از اسامی مشتریان و طرح​ های آتی به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان به آدرس ba.efarda.ir و یا کانال تلگراميhttps://t.me/AyandehBankCustomerClub_Pos مراجعه فرمایید.