اخبار و رویدادها

31 تیر 1396

اهدا جوایز جشنواره تپش در هر تراکنش

تقدیر از برندگان و مشتریان وفادار همراه کارت

پس از برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره تپش در هر تراکنش و مشخص شدن برندگان این جشنواره مراسم اهدا جوایز  این  جشنواره در تاریخ 28 تیرماه برگزار شد. برندگان خوش شانس این جشنواره و 8 نفر از مشتریان همراه کارت با بیشترین امتیاز  به این مراسم دعوت شدند. کورش عباسی مدیر برند و ارتباطات شرکت ارتباط فردا، با اشاره به فضا وسبک کاری این شرکت در پارک فناوری پردیس و تأثیر مثبت این سبک کاری در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان، در خصوص دلیل اجرای این جشنواره و انتخاب جوایز  و روند و اقدامات اجرایی این جشنواره از ابتدا تا پایان توضیحانی ارائه کرد. سپس رضا شکیبانیا مدیرعامل شرکت فناوری همراه پیدا، در مورد تاریخچه همراه کارت از سال 93 تا کنون با حاضرین صحبت کرد، شکیبانیا افزود بسیاری از اپلیکیشن های پرداخت در این سال ها به بازار اضافه شدند، اما همراه کارت با بالا نگهداشتن سطح کیفی خود سعی کرده است تا بر اساس نیازهای مشتریان نسخه های جدید ارائه دهد. او گفت: نسخه جدید همراه کارت با اضافه شدن بانک های جدید به عنوان مبدا تراکنش ارائه شده است و کماکان تجربه کاربری بالای این اپلیکیشن و عدم نیاز به رجوع به شعبه برای استفاده از آن، مزیت اصلی رقابتی آن است.

در ادامه مراسم ابتدا با دعوت از مشتریان وفادار همراه کارت که بالاترین امتیاز کل و بالاترین امتیاز خرید خدمات مختلف را داشتند، از ایشان تقدیر شد و هر مشتری پس از دریافت جایزه خود، در مورد همراه کارت پیشنهادات خود را ارائه کرد. از نکات قابل توجه  پیشنهادات سازنده مشتریان و آشنایی کامل ایشان با همراه کارت و تاکید ایشان بر تجربه کاربری بالا و دسترسی امن و آسان به این اپلیکیشن پرداخت بود. 
مراسم اهدا جوایز جشنواره تپش در هر تراکنش با اهدای جوایز بزرگ این جشنواره به برندگان اصلی به پایان رسید. در این بخش به قید قرعه به سه نفر از مشتریان معادل نقدی جایزه سفر به حیات وحش آفریقا، به دو نفر معادل نقدی سفر به جنگل های آمازون و به یک نفر معادل نقدی سفر به قطب شمال اهدا شد.