اخبار و رویدادها

23 اردیبهشت 1396

جشنواره تپش در هر تراکنش به هفته دوازدهم رسید - 600 نفر برنده جوایز 12 هفته اول تپش در هر تراکنش

جشنواره «تپش در هر تراکنش» نسخه جدید اپلیکیشن «همراه​ کارت» شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا که از ابتدای اسفندماه 95 آغاز شده بود، به هفته دوازدهم  خود در اولین دوره رسید. در این جشنواره کاربران می توانند با نصب نسخه جدید «همراه¬کارت» و با هر تراکنش مالی یک امتیاز بگیرند و  شانس خود را برای برنده شدن در قرعه​ کشی  جوایز این جشنواره افزایش دهند.
در طول مدت 12 هفته​ ای برگزاری این جشنواره، طبق اعلام قبلی قرعه​ کشی​ های هفتگی برگزار شد و به 50 نفر از برندگان به قید قرعه جوایز اهدا شد. برندگان استان¬های تهران و اصفهان کارت خرید محصولات ورزشی و برندگان سایر استان​ ها، کارت 200هزار تومانی دریافت کردند. همچنین به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) و ولادت حضرت مهدی (عج) طرح¬های تشویقی برگزار شد که در این طرح​ ها امتیاز خرید شارژ یا بسته اینترنتی به میزان 5 برابر افزایش پیدا کرد.
قرعه کشی بزرگ جشنواره تپش در هر تراکنش در تاریخ اول تیرماه انجام خواهد شد. سفر به قطب شمال برای یک نفر، سفر به جنگل آمازون برای دو نفر و سفر به حیات وحش آفریقا برای سه نفر جایزه بزرگ این برنامه تشویقی خواهد بود.در صورتی که برندگان به هر دلیلی شرایط گرفتن جوایز فوق را نداشته باشند معادل نقدی جایزه، اهدا خواهد شد.
این جشنواره تا انتهای خرداد ماه ادامه خواهد داشت. برای اطلاع از شرایط قرعه کشی به بات تلگرام به آدرس  https://t.me/hamrahcardbot مراجعه کنید.