اخبار و رویدادها

15 دی 1395

ایران کارت محصول برتر جشنواره نوربخش شد

پلتفرم وفادارسازی مشتریان شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا  به عنوان محصول برتر  جشنواره دکتر نوربخش انتخاب شد. این جایزه به دلیل نوآوری در اجرا و پیاده​سازی  «ایران کارت» بانك آينده به شرکت مذكور تعلق گرفت.

این محصول با توجه به تحقیقات انجام شده از مشتریان و بر حسب نیازهای ایشان توسعه پیدا کرده و با ارائه خدمات متمایز به عنوان یک پلتفرم وفادارسازی طراحی شده​ است. ایران کارت یک کارت بانکی منحصر بفرد است که علاوه بر امکان خرید، از امتیاز برگشت نقدی، پیشنهادهای ویژه و کسب امتیاز به منظور ارتقا سطح کارت برخوردار است. 

ايران كارت  بانك آينده در حال حاضر تنها پلت فرم وفادارسازي مشتري با برگشت نقدي در كشور است با توجه به مزيت هاي رقابتي كه دارد منتخب كسب و كارهاي ديگر است، پرشيا خودرو ( نماينده رسمي بي ام دابليو )، لئون، ستاره، جامعه فرهنگي یاوری و ... از اين پلتفرم بصورت برند مشترك براي وفادارسازي مشتريان خود استفاده مي كنند.

ایران کارت به صورت رایگان ميتواند در اختیار مشتریان كليه بانك ها قرار گیرد.
از ديگر محصولاتی که در بخش محصول شرکتی جشنواره دكتر نوربخش به عنوان محصول برتر انتخاب شدند محصول سامانه تشخیص تقلب پایا ی شرکت خدمات انفورماتیک و محصول بوم شرکت توسن بود.