اخبار و رویدادها

17 مهر 1395

گردهمایی آموزشی مراکز جدید ارتباط فردا

گردهمایی 12 مرکز جدید ارتباط فردا در تاریخ 14 و 15 مهرماه در ساختمان پردیس برگزار شد. در این مراسم، مراکزی که به تازگی به مجموعه مراکز ارتباط فردای سراسر کشور اضافه شدهاند گرد هم آمدند و دوره آموزشی بیمه و کسب و کار را گذراندند.
روز اول این همایش به مباحث بیمه به عنوان یکی از مهم¬ترین فعالیت های مراکز ارتباط فردا اختصاص یافت در این بخش مسئولان و کارشناسان مراکز به موضوع​های بازاریابی و فروش انواع بیمه نامه، بیمه مسئولیت وابنیه، بیمه عمرو سرمایه گذاری وبسته بیمه مهدهای کودک  در حوزه بیمه آشنا شده و آموزش دیدند. در روز دوم دوره آموزشی با موضوع آموزش فعالیت​های کسب و کار، توسط مدیر پروژه مراکز ارتباط فردا برگزار شد. در این روز مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با اشاره به چشم انداز های شرکت و موفقیت مراکز ارتباط فردا در جذب منابع طرح قرض الحسنه با مهم بر شمردن پروژه مراکز ارتباط فردا، بر نقش کلیدی و حساس این مراکز در پیشبرد اهداف شرکت ارتباط فردا تاکید داشتند.

گفتنی است در این گردهمایی کارشناسان و مسئولان مراکز کاشان، ساری، یاسوج، کیش، تهران-آرژانتین، تهران- جمهوری، تهران-تهرانپارس، صومعه سرا، رشت-انصاری، لنگرود، آستارا و اراک  حضور داشتند.