اخبار و رویدادها

4 آبان 1395

اولین دوره طرح تشویقی خودپرداز غیر نقد برگزار شد

«پول نگیر، جایزه بگیر» به زودی برای مکان​های جدید

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در سال 93 با رویکرد تمایز و نوآوری در صنعت پرداخت به عنوان شرکتی پیشگام اقدام به رونمایی از خودپرداز غیرنقد بانک آینده کرد.
این خدمت با در نظر گرفتن حجم عمده تراکنش​های غیر نقد انجام شده بر روی دستگاه​های خودپرداز که در سال​های گذشته فضای مناسبی برای خود در بازار ایجاد کرده است و نیز در نظر گرفتن هزینه بالای خرید و نگهداری و پول​رسانی این دستگاه​ها و با رویکرد گسترش فرهنگ استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی، توسط شرکت ارتباط فردا به مجوعه ابزارهای پرداخت بانک آینده اضافه شد.
شرکت ارتباط فردا که از ابتدای اجرای این پروژه تا کنون با بررسی جامع، اقدام به بروزرسانی این دستگاه با توجه به نیازهای موجود بازار کرده بود، در طرحی جدید برنامه تشویقی خودپرداز غیرنقد را برنامه ریزی و اجرا کرد. طرح تشویقی خودپرداز غیر نقد با نام «پول نگیر، جایزه بگیر» که بر مشخصه اصلی این دستگاه تاکید داشت، از تاریخ 22 خردادماه آغاز شد و در 26 شهریورماه به پایان رسید.
کاربران این دستگاه در 40 نقطه در شهرهای تهران و مشهد، فرصت داشتند تا در طرح​های دو هفته ای با انجام تراکنش​های غیر نقد بوسیله کارتهای عضو شبکه شتاب برنده جایزه یک میلیون ریالی هر دستگاه باشند. هر تراکنش در این این برنامه تشویقی 5 امتیاز داشت و هر شماره کارت با عنوان یک مشخصه شرکت در مسابقه با کسب 100 امتیاز امکان شرکت در قرعه کشی را پیدا می​کرد. شرکت کنندگان با استفاده از روش​ های ارسال پیام کوتاه و پیام​رسان تلگرام می​توانستند با ارسال شماره کارت خود از میزان امتیاز و نتیجه قرعهکشی هر دوره با خبر شوند.
در این جشنواره و در مجموع 7 دوره، تعداد 569 مشخصه کارت مشارکت داشتند که از این تعداد 55 نفر برنده جوایز دوره-ای این جشنواره شدند. گفتنی است با پایان یافتن این جشنواره به زودی ادامه این طرح تشویقی در مکان​های جدید اطلاعرسانی خواهد شد.