دیدگـاه ما

دیدگاه‌های ما را بشناسید

ما با فراهم کردن محیطی الهام‌بخش و برنامه‌ریزی برای توسعه فردی همکاران خود تلاش می‌کنیم تا با حضور در همه حوزه‌های مالی، ارائه سرویس‌های چند بانکی و توسعه منابع درآمدی شرکت به هدف ایجاد اولین بانک مجازی دست پیدا کنیم. این هدف به توانمندسازی تمامی وتیم‌ها به منظور ارائه بهترین خروجی و بهبود زیرساخت‌های مدیریتی میسر خواهد شد. 

 

بیشتر بدانید
Pic
فضای کاری الهام بخش

فضای کاری ارتباط فردا نقش مهمی در رسیدن به موفقیت به وسیله ارتباطات موثر ایفا می‌کند.

Pic
ارتباط موثر

با ارتباطات موثر نیازکسب و کار را شناسایی و برای آن راه‌کار متناسب ارائه می‌کنیم.

image

فرصت های شغلی

همه افراد هوشمند و متخصص دعوت اند

برای رسیدن به موفقیت به همکارانی نیاز داریم که از کار کردن لذت می‌برند و کار را وسیله‌ای برای تجربه موفقیت و توسعه فردی می‌دانند. اگر شما هم مثل ما فکر می‌کنید، می‌توانیم در فضای کاری الهام‌بخش و متفاوت ارتباط فردا ودر کنار هم، به این اهداف برسیم.

بیشتر

راهکارهای نوآورانه

ارائه خدمات متمایز و نوآورانه در حوزه بانکی و پرداخت الکترونیکی

شرکت‌های هم‌خانواده

نوآوری باز

فینووا و فینوتک بازوهای اجرایی ارتباط فردا در توسعه نوآوری و کارآفرینی هستند.

فینووا با مدیریت و برنامه ریزی در  فضای کارگروهی و شتابدهنده، زمینه‌ساز همکاری با کسب‌وکارهای کوچک، چابک و نوآور را فراهم می‌کند و فینوتک به عنوان اولین پلتفرم نوآوری باز ابزار مورد نیاز را برای توسعه نوآوری در اختیار این کسب و کارها قرار می‌دهد.

Pic
فینووا

فینووا مکانی ‌است که استارتاپ‌ها، منتور‌ها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی، و سرمایه‌گذاران گرد هم می‌آیند تا با هم‌افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب و کار استارتاپ‌ها فراهم نمایند.
فینووا

Pic
فینوتک

امروز چشم‌انداز فینوتک از «بانکداری باز» به «نوآوری باز» تغییر کرده و جدا از سرویس‌های بانکی، در زمینه‌های دیگری مانند بورس، بیمه، تلکام و… نیز فعالیت می‌کند و وظیفه آن توانمندسازی بازیگران اصلی این حوزه‌هاست. 

تازه‌ها

اپلیکیشن فانوس

اپلیکیشن فانوس

بيشتر بدانيد

اپلیکیشن فانوس
همراه کارت

همراه کارت

بيشتر بدانيد

همراه کارت

مشتریان ما

Background Image